REZULTATI 65. ŽUPANIJSKOG NATJECANJA MLADIH TEHNIČARA ODRŽANOG U OŠ GALOVAC
Autor: Josip Lučić, 20. 3. 2023.

Danas smo od Tamare Valčić, predsjednice Povjerenstva za provođenje natjecanja, dobili rezultate 65. županijskog natjecanja Mladih tehničara.

Klikom na „opširnije“ pogledajte rezultate koji su tablično prikazani po kategorijama natjecanja.

Čestitamo svim učenicima i mentorima na pokazanom znanju, vještinama te neizmjernom trudu, a članovima prosudbenog povjerenstva zahvaljujemo na stručnosti, odgovornosti i samostalnosti pri provedbi natjecanja.

Državna razina natjecanja održat će se od 2. do 5. svibnja 2023. godine. Na državno natjecanje bit će pozvani učenici koji su u pojedinom području osvojili prvo mjesto na županijskom natjecanju.

Sa zadovoljstvom objavljujemo da su na županijskom natjecanju učenici naše škole osvojili prva četiri mjesta u dvije kategorije. To su: Bartol Burčul, Luka Jovančević, Dominik Burčul i Tea Šare u  kategoriji – Automatika te Krševan Šare, Gabriel Bučić, Branko Burčul i Sandro Kovač u kategoriji - Robotsko spašavanje žrtve. Sukladno pravilima učenici Bartol Burčul i Krševan Šare bit će pozvani na državnu razinu natjecanja koje će se održati u svibnju ove godine.

Čestitamo našim učenicima i njihovom mentoru Josipu Ćosi na velikom uspjehu!