TREĆI U ZADARSKOJ ŽUPANIJI !
Autor: Josip Lučić, 27. 3. 2014.

Na županijskom finalnom natjecanju u malom nogometu, koje se održalo 13.ožujka 2014. godine u ŠRC Mocire učenici naše škole, pod vodstvom prof. Marijane Ikić, osvojili su treće mjesto. Naši malonogometaši su ostavili dojam bolje igre od svojih protivnika, ali nažalost taj dan Fortuna (božica sreće) nije bila našoj strani. Međutim, unatoč tome, velike pohvale učenicima i voditeljici na osvojenom trećem mjestu u županiji.

REZULTATI:

Polufinale:   OŠ Galovac – OŠ Smiljevac   2:2, (2:3) penali

Utakmica za treće mjesto:  OŠ Galovac – OŠ Petra Zoranića, Nin   1:1, (3:2) penali

Učenici koji su učestvovali i izborili ulazak na županijsko finalno natjecanje, uz voditeljicu Marijanu Ikić i pomočnika Lovru Ćosu, su: Martin Ninčević, Šime Gulan, Ivan Ninčević, Marko Kožul, Marko Gulan, Mario Banić, Karlo Vujević, Josip Šare, Anđelo Kvartuč i Dino Bučić.

Kronologija natjecanja u malom nogometu 2013./2014.

Učenici naše škole su 29. siječnja 2014. godine sudjelovali na natjecanju u malom nogometu. Natjecanje se odvijalo u sportskoj dvorani OŠ Benkovac. U grupi od 8 škola učenici naše škole su osvojili 1. mjesto te se tako plasirali u daljnje natjecanje koje će se održati u ŠRC Mocire.

Rezultati prve faze natjecanja:

1.     OŠ Galovac – OŠ Benkovac    4:1

2.     OŠ Galovac – OŠ Novigrad     4:1

3.     OŠ Galovac – OŠ Škabrnja      4:1

U daljnjem natjecanju u ŠRC Mocire koje će se održati 24. veljače 2014. godine, naša škola će se natjecati s OŠ Pakoštane i OŠ Petra Zoranića iz Nina, a prvoplasirana i drugoplasirana momčad sudjelovat će na županijskom finalnom natjecanju s pobjednicima gradskih škola.

SRETNO!!!

VENI, VIDI, VICI

U finalu izvangradskog natjecanja osnovnih škola u malom nogometu, koje se održalo 24.2.2014. godine u ŠRC Mocire, učenici naše škole su igrali s učenicima OŠ Petra Zoranića iz Nina i OŠ Pakoštane. Uz nevjerojatno dobru igru i impresivnu gol razliku, te u skladu s poznatom latinskom izrekom VENI, VIDI, VICI (Dođoh, vidjeh, pobijedih), naši malonogometaši su se plasirali na županijsko finalno natjecanje s pobjednicima gradskih škola.

Rezultati druge faze natjecanja:

OŠ Galovac – OŠ Petra Zoranića,Nin    6:1

OŠ Galovac – OŠ Pakoštane                  6:0